V rámci projektu pro posilování využívání SharePoint, ze kterého máme mimochodem obrovskou radost, jsme od teorie přikročili k praxi. Kromě již zmiňovaných podrobných návodů na to, jak si vytvořit sami užitečné miniaplikace, jsme pro těch prvních několik vytvořili i samotné aplikace, které si můžete sami rovnou nasadit.

Námi připravené aplikace jsou a budou udržovány a případně k nim budou přibývat i další funkce. Cílem je usnadnit vám to tak, abyste nemuseli nic vytvářet a nastavovat. Pokud víte jak, prostě si jen stáhnete STP soubor s připraveným seznamem a ten váš administrátor rovnou nasadí a vaši uživatelé jej mohou začít používat, což vám ušetří čas a nervy.

Šablony publikujeme pod otevřenou licencí na veřejném GIT repozitáři kde najdete i další užitečné šablony pro jiné oblasti.

Složka šablon sharepoint

V první fázi jsme pro vás připravili tři první aplikace, pro které jsme udělali i dokumentaci pro manuální tvorbu a to Katalog záměrů, Evidence aplikací a Katalog konceptuálního modelování. Podrobnosti o těchto aplikacích a jejich využití se dozvíte na stránce projektu Sharepoint v úŕadech